Biz Kimiz?

Sanayi tesisleri, Fabrikalar, Hastaneler, Alışveriş merkezleri, Oteller ve İdari şirket binaları kapalı devre güvenlik sistemleri gibi birçok güvenlik donanımlarını da tercih etmektedir.

Hangi güvenlik sisteminin talepleri karşılayacağı ile ilgili uzman bir firmayla çalışmak hem güvenlik sisteminin seçiminde hem de seçilen güvenlik sisteminin doğru şekilde uygulanmasını sağlamak için oldukça önemlidir.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri

Sprinkler Söndürme Sistemleri

Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri

Hemşire Çağrı Sistemleri

Çevre Güvenlik ve Hırsız İhbar Sistemleri

CCTV ve Video Kontrol Sistemleri

Access Kontrol Sistemleri

Fiber Optik Fusion Sonlandırma Sistemleri

Bu doğrultuda yangın algılama ve ihbar sistemleri,otomatik gazlı söndürme sistemleri,sprinkler söndürme sistemleri,acil aydınlatma ve yönlendirme sistemleri,hemşire çağrı sistemleri,cctv sistemleri,hırsız alarm sistemleri,Access kontrol sistemlerinin 15 yıllık sektör tecrübesine sahip ekibiyle ulusal ve global kuruluşlara elektronik güvenlik sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Vizyonumuz güvenlik sistemlerinde uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak işletmelerin doğru projelendirilmesi,doğru çözüm ve uygulamaların yapılması,kurulum sonrası 7/24 servis ve bakım hizmetleri ile beraber sistemlerinin çalışabilir ömürlerini uzatarak güncel teknoloji takip edilerek sistemlerin geliştirilmesi üzerinedir.